Aktualności

Zapoznaj się z naszą ofertą specjalną !

 

Wybielanie zębów systemem BEYOND  POLUS ADVANCED – !!NOWOŚĆ!!

Wszyscy chcielibyśmy mieć piękne, białe i zdrowe zęby.  Jednak przez codzienne jedzenie, picie kawy, czerwonego wina czy palenie tytoniu  nasze zęby ulegają stopniowemu ciemnieniu i przebarwiają się.

Regularne szczotkowanie zębów i  zabiegi higienizacji w gabinecie mogą usunąć tylko część zewnętrznie umiejscowionych przebarwień  lecz nie te, które penetrują w wewnętrzne warstwy szkliwa a nawet do zębiny.

Odpowiedzią na ten problem jest system wybielania BEYOND  POLUS ADVANCED !!

Wybielanie zębów BEYOND™ to jednorazowy zabieg polegający na nałożeniu specjalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, a następnie aktywowaniu go przez światło akceleratora. Żel wybielający oparty jest na nadtlenku wodoru oraz innych składnikach, których zadaniem jest zwiększenie rezultatu oraz zmniejszenie wrażliwości. Żel wybielający pod wpływem światła z akceleratora Beyond ™ zwiększa szybkość przechodzenia żelu wybielającego przez szkliwo do zębiny. Światło emitowane przez akcelerator znacznie przyspiesza proces wybielania zębów poprzez zwiększenie częstotliwości, przy której związki nadtlenku wodoru rozbijają się. To powoduje błyskawiczny efekt utleniania w środku struktury zęba, przez co widoczne przebarwienia są rozbijane na mniejsze i utleniane. Efektem wybielania są białe, lśniące zęby pacjenta. Cały zabieg trwa ok. 45 minut, jednak jego długość może się różnić w zależności od przypadku.

Zabieg BEYOND™ jest całkowicie bezpieczny, wykonywany przez lekarza stomatologa. Zęby po wybielaniu nie stają się „bardziej chłonne” dla barwiących substancji, a trwałość zabiegu zależy w największym stopniu od trybu życiu pacjenta. Efekt pozostaje widoczny średnio przez 2 lata.

 

Pełna higienizacja jamy ustnej !!!  - skaling + piaskowanie + fluoryzacja     –   teraz w pakiecie