O nas

Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej i zapraszamy do odwiedzenia naszego gabinetu. Pragniemy aby czuli się Państwo u nas komfortowo dlatego dołożymy wszelkich starań żeby każda wizyta była dla Państwa przyjemnością.

Zapewniamy wysoką jakość usług oraz przyjazną atmosferę. Nasz personel jest bardzo dobrze wykwalifikowany stale doskonalący swoje umiejętności.

Posiadamy nowoczesny sprzęt najwyższej klasy a dla wygody naszych pacjentów aparat RTG z radiowizjografią cyfrową, którego zaletą jest zmniejszona dawka promieniowania oraz możliwość natychmiastowego uzyskania obrazu. Efekty naszej pracy oraz stan przed i po leczeniu można zobaczyć na kamerze wewnątrzustnej zainstalowanej bezpośrednio przy unicie.

Szczególną troską otaczamy dzieci. Na najmłodszych pacjentów czekają bajki wyświetlane na monitorach,kolorowe wypełnienia i nagrody za dzielną postawę. W poczekalni przewidzielismy również kącik dla malucha.

Podczas wizyty możecie się Państwo zrelaksować oglądając ulubiony film lub słuchając muzyki. Klimatyzowane pomieszczenia są wykonane według najwyższych standardów,przystosowane również dla osób niepełnosprawnych. W oczekiwaniu na wizytę zapraszamy na filiżankę kawy i relaks przed telewizorem.

Wierzymy, że zaangażowanie w pracę, troska o dobro każdego pacjenta, a także wieloletnie doświadczenie specjalistów sprawią, że zdobędziemy zaufanie nawet najbardziej wymagających.

zdjęcia gabinetu          certyfikaty

Nasz zespół:

 

Karola na stronę 1

 

 

lek.stom. Karolina Mazurek-Wójcik
Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu Wydziału Stomatologii (2000 – 2005). Staż podyplomowy odbywała w Krakowie MCS-NH pod okiem Dr Mazarakiego. Przez kilka lat pracowała w prywatnym centrum stomatologicznym w Krakowie.Jej pasją jest stomatologia estetyczna , protetyka i ortodoncja. Duży nacisk kładzie na podnoszenie swoich kwalifikacji i doskonalenie umiejętności zawodowych. Uczestniczy w licznych kursach i konferencjach stomatologicznych.Przez 14 lat swojej pracy zawodowej zdobyła duże doświadczenie kliniczne, które pozwala jej na otoczenie pacjenta kompleksową opieką stomatologiczną łącznie z diagnostyką i leczeniem . W pracy najważniejsze jest dla niej zdobycie zaufania swoich pacjentów oraz wykonywanie zabiegów stomatologicznych delikatnie, profesjonalnie i bezboleśnie. Zawsze stara się być osobą życzliwą i pełną zrozumienia. Biegle włada językiem angielskim.

 

aska1 lek.stom. Joanna Trzepatowska

Absolwentka Collegium Medicum Uniwerystetu Jagiellonskiego. dyplom lekarza dentysty uzyskala w 2009 roku. Uczestniczka licznych kursow, szkolen i kongresow glownie z zakresu chirurgii stomatologicznej  zarowno w kraju jak i za granica (Kolumbia, USA). ciagle doksztalcanie pozwala leczyc pacjentow wedlug najnowszych standardow.W pracy wykazuje się duża dawka empatii i życzliwości również dla najmłodszych pacjentów.

 

 Baśka na stronę

 

lek. stom.  Barbara Karwan

 

 

 

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Staż podyplomowy odbyła w Przychodni Stomatologii Dzieci i Młodzieży JUNIORDENT II. Zawsze uśmiechnięta, pełna empatii i optymizmu. Swoim usposobieniem bardzo szybko zyskuje zaufanie nawet najmłodszych i najbardziej wymagających pacjentów. Zajmuje się pełnym spektrum leczenia zachowawczego, endodontycznego, protetycznego, a także stomatologią dziecięcą. Prywatnie drzemie w niej prawdziwy duch sportowca. Znana w środowisku pasjonatka sportu (zwłaszcza biegania oraz koszykówki).

 

Sylwia M 1 na strone

 

 

lek. stom.  Małgorzata Waglewska

 

 

 

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Staż podyplomowy odbyła w Poradni Stomatologicznej 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie. Absolwentka studiów podyplomowych, a także uczestniczka licznych kursów i szkoleń w zakresie ortodoncji.  W swojej pracy stawia na profesjonalizm wykonywanych zabiegów. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentami, do każdego podchodzi indywidualnie. Najważniejszy jest dla niej komfort i dobre samopoczucie każdego pacjenta.

 

Sylwia M 1 na strone

 

 

 

lek. stom.  Sylwia Suchodolska

 

 

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie, staż odbyła w krakowskiej przychodni stomatologicznej . W swojej pracy zwraca bardzo dużą uwagę na bezbolesność wykonywanych zabiegów, komfort i dobre samopoczucie pacjentów. Każdego dnia dąży do perfekcji w wykonywaniu zabiegów, do głównych zainteresowań należy leczenie endodontyczne w mikroskopie oraz stomatologia estetyczna. Uczestniczka konferencji endodontycznych. W wolnych chwilach poświęca się malarstwu.

 

Iza na strone  asystentka Izabela Żaba 

Izabela Żaba – Absolwentka policealnej szkoły dla asystentek stomatologicznych w Krakowie z kilkuletnim doświadczeniem w zawodzie. Jest zawsze uśmiechnięta, ma bardzo dobry kontakt z pacjentami szczególnie tymi najmłodszymi. Przez jej starania i pomoc w gabinecie pacjenci czują się swobodnie i nie stresują przed wykonywanymi zabiegami. Dba aby nasz gabinet  lśnił czystością. Czerpie ogromną satysfakcje z wykonywanej pracy a przez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach stale podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności .