Aktualności

Zapoznaj się z naszą ofertą specjalną !

 

Wybielanie zębów systemem BEYOND  - 650

Wszyscy chcielibyśmy mieć piękne, białe i zdrowe zęby.  Jednak przez codzienne jedzenie, picie kawy, czerwonego wina czy palenie tytoniu  nasze zęby ulegają stopniowemu ciemnieniu i przebarwiają się.

Regularne szczotkowanie zębów i  zabiegi higienizacji w gabinecie mogą usunąć tylko część zewnętrznie umiejscowionych przebarwień  lecz nie te, które penetrują w wewnętrzne warstwy szkliwa a nawet do zębiny.

Odpowiedzią na ten problem jest system wybielania BEYOND !!

Wybielanie zębów BEYOND™ to jednorazowy zabieg polegający na nałożeniu specjalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, a następnie aktywowaniu go przez światło akceleratora. Żel wybielający oparty jest na nadtlenku wodoru oraz innych składnikach, których zadaniem jest zwiększenie rezultatu oraz zmniejszenie wrażliwości. Żel wybielający pod wpływem światła z akceleratora Beyond ™ zwiększa szybkość przechodzenia żelu wybielającego przez szkliwo do zębiny. Światło emitowane przez akcelerator znacznie przyspiesza proces wybielania zębów poprzez zwiększenie częstotliwości, przy której związki nadtlenku wodoru rozbijają się. To powoduje błyskawiczny efekt utleniania w środku struktury zęba, przez co widoczne przebarwienia są rozbijane na mniejsze i utleniane. Efektem wybielania są białe, lśniące zęby pacjenta. Cały zabieg trwa ok. 45 minut, jednak jego długość może się różnić w zależności od przypadku.

Zabieg BEYOND™ jest całkowicie bezpieczny, wykonywany przez lekarza stomatologa. Zęby po wybielaniu nie stają się „bardziej chłonne” dla barwiących substancji, a trwałość zabiegu zależy w największym stopniu od trybu życiu pacjenta. Efekt pozostaje widoczny średnio przez 2 lata.

 

Pełna higienizacja jamy ustnej !!!  - skaling + piaskowanie + fluoryzacja     –   teraz w pakiecie  -   180 zł !!! 

 

STUDENCI    - 15%  *  

Sam wiesz ile wart jest dla Ciebie zdrowy i piękny  uśmiech . Mamy dla Ciebie ofertę w sam raz na studencką kieszeń !

Odwiedź nas !

* zniżka studencka  dotyczy wybranych usług z działu  stomatologi zachowawczej.

 

Kompleksowa obsługa firm

Zapewnimy Tobie , Twoim pracownikom profesjonalną obsługę stomatologiczną. Oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych i protetycznych wykonywanych w przyjaznej atmosferze.Sprawdź ile możesz zyskać Ty i Twoi pracownicy dzięki naszym usługom. Wszystkie szczegóły współpracy ustalamy indywidualnie biorąc pod uwagę państwa oczekiwania.